Duben 2015

Velká návštěvnost, žádné komenty...

19. dubna 2015 v 16:02 | ❅frostěnka❅ |  Deníček
Aloha! Už jsem se po dlouhé době dokopala k tomu, abych si rozřezala tenhle layout. Sice je napůl nehybný, ale pořád lepší než aby to tam bylo ,,ukouslý" (:D)
Abych pravdu řekla mrzí mě že už to tu není jako dřív, že ten kdo přišel dal hned komentář apod. sice tu mám pořád velkou návštěvnost, ale... Chci si alespoň dokázat že se to tu může změnit k lepšímu.
Vzpomínám si jak jsme tu byla jako jedna velká ,,frozenácká" komunita :D. A pak všichni skončili, i já...
Ale teď jsem se rohodla tento blog propagovat všude kde se dá, aby to tady nebylo jakože si píšu článek sama pro sebe, a pak nutit ostatní aby si to četli :D, prostě kdo má zájem může přijít.


Nový začátek...

4. dubna 2015 v 20:17 | ❅frostěnka❅ |  Sdělení
Ahojky! Po nějaké době se zase hlásím s dobrou zprávou! Konečně jsem se odhodlala udělat první krok k tomu aby to tu oživlo...objednala jsem design! Tak ještě doufat že mi ho grafička udělá, protože jsem se s tou objednávkou dost dlouho piplala. Nejdříve jsem dala Enter abych mněla nový odstavec, a ono se to odeslalo. Podruhé nám vypadli pojistyk a na potřetí jsem zapomněla napsat "magické slovo". Tak jsem ho napsala do komentu ke grafičce pod nějaký článek, se vvzkazem aby se na mně nezlobila.
Mám teď tolik nápadů na články, ale nechci to nějak zakřiknout(:...
Doufám že i vy se těšíte jak to tady bude pokračovat:-).

Vaše Frostěnka