Sdělení

Aktualizace

4. června 2016 v 7:58 | ❅frostěnka❅
Kdo se tu zase objevil? No jasně! Ta potrhlá holka co na tenhle blog kašle!

..

Ahoj, pár dní jsem přemýšlela..a i když už mě Elsa a Jack nebere tak jako předtím, mám je pořád někde v sobě (wut?!:D)... Nečekejte nějakou velkou aktivnost, ale spíš budu přednastavovat články apod. Pokud sledujete můj osobní blog, tak jistě víte že stále žiju a že jsem si našla novou (už skoro rok starou) úchylku na kpop. Ale to už odbíhám někam jinam:D.


Nový začátek...

4. dubna 2015 v 20:17 | ❅frostěnka❅
Ahojky! Po nějaké době se zase hlásím s dobrou zprávou! Konečně jsem se odhodlala udělat první krok k tomu aby to tu oživlo...objednala jsem design! Tak ještě doufat že mi ho grafička udělá, protože jsem se s tou objednávkou dost dlouho piplala. Nejdříve jsem dala Enter abych mněla nový odstavec, a ono se to odeslalo. Podruhé nám vypadli pojistyk a na potřetí jsem zapomněla napsat "magické slovo". Tak jsem ho napsala do komentu ke grafičce pod nějaký článek, se vvzkazem aby se na mně nezlobila.
Mám teď tolik nápadů na články, ale nechci to nějak zakřiknout(:...
Doufám že i vy se těšíte jak to tady bude pokračovat:-).

Vaše Frostěnka

Půlroční přemýšlení...

9. února 2015 v 19:31 | ❅frostěnka❅
Ahoj po půl roce! Už dlouho přemýšlím,a nechci skončit. Uvědomila jsem si že mi Jack a Elsa chybí...
No ještě ještě se musím domluvit s jednou grafičkou na opravě layoutu. Moc mi to tu chybělo. A také mi k návratu pomohla Vaše návštěvnost, pořád je za týden vyšší než na mém hlavním blogu! Takže...jsem zpět...

The end...

14. července 2014 v 12:41 | ❅frostěnka❅
Tak jak je v nadpisu...končím s tímto blogem...
Nevím přesně co mám psát. protože to je můj první konec, ale snad alespoň něco...
Víte blogování je o zábavě, koníčcích a vyjádření svého názoru, a to já nemám... když jsem totiž byla na tom táboře a vzpoměla si na blog, zešílela jsem (doslova) protože jsem se nakazila povinností...blog není povinnost!, a proto nechci aby mě někdo přemlouval abych zůstala...Já a w-violet jsme alespoň napsali konečný článek, ale ostatní ,,frozenáci" ne, prostě napíšou pár blbých článků a nechají to tak, a přitom vezmou krásnou adresu někomu jinému kdo by se o blog staral lépe...
Proto si předem rozmyslete zda ten blog který si založíte má šanci přežít! Sice každý blog jednou skončí, ale měl by skončit v dobrém jako tento a lovly-frozen!
Ale nebojte zůstávám TADY
Možná...možná se někdy vrátím, ale pochybuji...

Tak sbohem...
naposledy Vaše

Obrázek do soutěže u Elsy

4. května 2014 v 18:09 | ❅frostěnka❅
Ahoj všichni! Tady dávám obrázek do soutěže, no moc se mi nevyvedl:(. Chtěla jsem se naučit GIFY které bych dala dohromady:(. Ale co! :D Nechám to takhle↓

Jak dopadl dotazník? (zatím)

22. dubna 2014 v 18:54 | ❅frostěnka❅
Ahoj všichni! No tak za prvé: Jsem ráda že jste vyplnili můj dotazník k tomuto blogu. A za druhé: Dopadlo to dobře, a psala mi i Yoko (myslím) Pro ni: Já naivní být asi nepřestanu (mám to v povaze) už jsem taková od malička:D a snažím se něco zjistit. Ale pravopisné chybičky se zkusím napravit.
Ale jinak si myslím že dotazník dopadl v celku dobře:-).
A jsem velice ráda že se vám líbí můj blog. Hlavně se v otázce? Kde jste měli napsat co si o mě myslíte, tak se tam několikrát objevilo slovo milá a amazing! Moc si toho vážím, a pokusím se změnit styl článků a gramatické chyby:).


Dotazník blogu

21. dubna 2014 v 17:59 | ❅frostěnka❅
Ahojík! Vytvořila jsem pro vás dotazník, k tomuto blogu. Doufám že se mezi vámi nenajde žádný ,,inteligentní" člověk. Odpovídejte prosím pravdivě:).

Zde


Párty začíná!

21. dubna 2014 v 11:11 | ❅frostěnka❅
Tak se za pár minut těšte na soutěže bleskovky apod...!

Děkuji❄

20. dubna 2014 v 19:12 | ❅frostěnka❅
Ahoj všichni! Jsem hrozně šťastná! Proč? Protože mi nejskvělejší grafička jménem Belli-Rose vyrobila a nastavila nádherný (BOŽSKÝ) design! Já...já...nevím jak ti poděkovat. Když jsem uviděla ten dess nastavený, tak...tak mi bylo z toho štěstí až špatně! Vážně, jsem ráda Belli-Rose. Máš ode mě velký vděk. Moc děkuju!

takhle jsem asi vypadalaSmějící seSmějící se


BTW: Ještě jeden dotaz k Belli-Rose, proč se některé animace zasekávají? Mě to neva, ale aby to nikoho nemátlo.
A myslíš že bys mi mohla vyobit navíc i jeden...ten box do menu- Affilates?
 
 

Reklama